Hodíme se k sobě?

Neřešíme, co máš na sobě 👒👕, ale co umíš.

Naše solidní kultura je pro nás stejně důležitá, jako odborné zkušenosti našich kolegů. Proto si mezi sebe vybíráme profíky, kteří jsou ze stejného těsta jako my. Práce je pro nás i zábava a když sem přijdeš, tak to hned pocítíš. Pro lenochody a negativce u nás prostor není.

Náš náhled na svět

Co je dobré o nás vědět? Na co se naladit, než se rozhodneš k nám nastoupit?

Osvobozujeme lidi od rutinní práce a složitostí.

Neradi děláme zbytečné věci. Vždy hledáme rozumná a efektivní řešení. Proto u nás nečekej zbytečné porady, schůzky, prezentace nebo vyplňování tabulek, do kterých se nikdo nepodívá.

Zaměřujeme se na výsledky.

Zajímají nás výsledky, cesta k nim bude hlavně na tobě. Neřešíme, jestli jsi tu odseděl přesný počet hodin, ale jestli je spokojený klient, tvůj tým a vše šlape minimálně na 100%. 

Mluvíme spolu otevřeně a narovinu.

Při komunikaci s klientem i v týmu, při vývoji produktu, při vzdělávání. Dáváme si zpětnou vazbu, říkáme jasně, co očekáváme. Je pro nás důležité, abychom si rozuměli, chápali se a šli jsme za společným cílem.

Baví nás inovace.


V solidpixels vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Jsme vážně nadšení z toho, co všechno se s nimi a AI dá dělat. Je to jako mít neustále otevřené dveře do budoucnosti – a my jsme rozhodnuti skočit do toho po hlavě. Stále hledáme nové trendy, abychom byli nejen udržitelní, efektivní ale i o krok napřed. Jo, a baví nás to!

Máme prostou radost.


Protože každý milimetr správným směrem se počítá. Když se nám něco podaří, sdílíme spolu radost a umíme to pořádně oslavit :-) Každý drobný úspěch je pro nás motivací a hnacím motorem za dalšími projekty a spokojenými klienty.

Co od nás můžeš očekávat?

Onboarding na míru pro každého

Tempo je vysoké a není nás tolik, abychom ti mohli dopřát luxus dlouhého rozkoukávání. Budeš mít plán aktivit na prvních 14 dní a rádi ti s čímkoliv pomůžeme. Nikdy tě nikdo neodmítne a nenechá ve štychu, ale celkem brzy tě hodíme do vody a pustíme k reálným úkolům.

Dynamické prostředí

Nejsme korporát, takže u nás nečekej hromady procesů, směrnic a nařízení. Rosteme, vyvíjíme se a každý ve firmě roste spolu s námi. Proto potřebujeme posily s tak trochu startupovým myšlením.

Módní policii nemáme

Je nám jedno, jaký máš styl oblékání, chodíme oblečení tak, aby nám bylo pohodlně. Všichni si tykáme a mnoho vztahů ve firmě přerostlo v přátelství.

Hybridní práce

doma-remote-office - cokoliv co vede k výsledkům.

Máme rádi flexibilitu a umíme fungovat online směrem ke klientům i sami sobě. Přesto se během týdne pravidelně a rádi potkáváme v kanceláři.

Nasazení a ambice

Máme velmi ambiciózní plány, takže pokud si chceš v práci hodit lehárko, tak asi nejsme ta pravá firma pro tebe. Ale jestli se chceš podílet na růstu firmy, která má potenciál, tak napiš Kamile a přijď si s námi popovídat, ochutnat naše skvělé snídaně a třeba se domluvíme 😊

Prostor pro rozvoj

Nejsme lenoši a osobní i profesní rozvoj je pro nás samozřejmou součástí života. Proto i tebe rádi podpoříme v cestě za zdokonalováním tvých schopností a dovedností.

Jaké kvality ti otevřou dveře?

Tah na branku

Máš chuť dosahovat výsledků. Dokážeš si najít cestu k cíli? Tak to jsi tu správně. Přesně takové lidi potřebujeme.

Chuť sdílet

Od každého z týmu očekáváme zapojení, názory, sdílení nápadů, neustálé hledání zlepšováků. Ano, pravdu od každého! Všichni jsme na jedné lodi.

Zapálení pro práci

Vybíráme si k nám lidi, kteří něco umí a práce je baví. Čím víc jsou do ní zapálení, tím líp. Taky mezi námi chceme cítit chemii. Prostě a jednoduše, musíme si umět představit, že spolu po práci zajdeme na pivo.

Hlad po vědění

Chceš na sobě neustále pracovat a posouvat se? Rozvoj vnímáš jako svou vlastní zodpovědnost? Když něco nevíš zeptáš se. Když uděláš chybu, poučíš se z ní. A když ti něco leží na srdci, ozveš se. Tak to je přístup, který potřebujeme a rádi tě v něm podpoříme.

Samostatnost

Nečekáš, že tě někdo bude vodit za ručičku, ale umíš si svojí práci organizovat a plánovat sám/a? Nepřehazuješ odpovědnost na druhé, ale umíš si vyhrnout rukávy, když je to potřeba? Pak si tady správně!

Veselá povaha

Smějeme se rádi. Vtípky u nás lítají neustále, nejsme banda sucharů. Cokoliv v kanclu řekneš, může být ve vtipu použito proti tobě :-) Ale neboj, jsme dobráci a každého vítáme s otevřenou náručí. Čekáme, že se i v téhle oblasti rychle zapojíš.

Jsme různorodá parta

V červnu 2015 mi zavolal Martin, že by pro mě měl prácičku cca na 3 týdny, trochu se to prodloužilo!

Petr Back-End Programátor

Práce v solidpixels. mě opravdu baví! Skvělý tým a inspirativní prostředí jsou pro mě každodenní radost.

Kristýna Projektová manažerka

Na začátku spolupráce mě nadchl zápal celého týmu. Nikdy předtím jsem nepotkal tolik inspirativních lidí na jednom místě. Respekt!

Martin Frontend designer

Líbíme se ti a chceš k nám? 🤩

Nejde jen o to, jaké zkušenosti a dovednosti máš, ale také o to, jestli k nám zapadneš do party.
Tak mrkni naše volná místa, třeba si společně sednem :-)