solid:life

S námi nejspíš zažiješ víc, než by sis přál/a!

Klikni, jen pokud chceš vidět, jak to doopravdy vypadá

Naše solidní kultura je pro nás stejně důležitá, jako odborné zkušenosti našich kolegů. Proto si mezi sebe vybíráme profíky, kteří jsou ze stejného těsta jako my. Jsme hodně otevření, neformální, jedeme na tykačku a pracovní tempo tu prokládají salvy smíchu. Pro lenochody a negativce u nás prostor není.

Remote nebo kancl? Domluvíme se.


Naše kancelář, je srdcem firmy a někdy to v ní pěkně žije. V létě je tu trochu horko a v zimě trochu zima! Stejně to tu ale milujeme! Sídlíme v ateliérových prostorech na Vinohradech a všude je to tak nějak šikovně kousek. Pokud budeš potřebovat, můžeš využít i homeoffice.

Rádi se potkáme i mimo práci.


Od pravidelných společných snídaní, nahodilých běžeckých tréninků, přes motokáry, bruslení, pouštění draků, únikovky, konferenci TEDx, až po společnou Vánoční chatu! Je pravděpodobné, že s náma zažiješ víc, než by sis vlastně přál/a!

Tykáme si,
jsme parta.


Jsme parta, která dokáže spojovat zábavu s profesionálním přístupem. Dokážeme si užít společné odpoledne na paddle boardech, stejně jako získat nejlepší klienty, nebo třeba vyhrát WebTop 100. Jedno bez druhého by nefungovalo.

Den v kanceláři si rádi zpříjemníme.


Naše kuchyňka je neustále plná zdravých (i nezdravých) dobrot, ovoce a zeleniny, kvalitní kávy nebo džusů. Občas všem uvaříme nebo upečeme nějakou sváču. Vojta a Kris nosí čerstvý domácí chleba a ten je vážně pecka. Tohle všechno nám dodává energii a tu u nás pocítíš na každém kroku. Umíme společně oslavit úspěch u klientů, i narozeniny a svátky našich lidí.

Jsme různorodá parta

V červnu 2015 mi zavolal Martin, že by pro mě měl prácičku cca na 3 týdny, trochu se to prodloužilo!

Petr Back-End Programátor

Práce v solidpixels. mě opravdu baví! Skvělý tým a inspirativní prostředí jsou pro mě každodenní radost.

Kristýna Projektová manažerka

Na začátku spolupráce mě nadchl zápal celého týmu. Nikdy předtím jsem nepotkal tolik inspirativních lidí na jednom místě. Respekt!

Martin Frontend designer

Líbíme se ti a chceš k nám? 🤩

Nejde jen o to, jaké zkušenosti a dovednosti máš, ale také o to, jestli k nám zapadneš do party.
Tak mrkni naše volná místa, třeba si společně sednem :-)